O ECOLEAF

ecoleaf_logo 

Ecoleaf je značka ekologických prostředků pro domácnost. Vznikla jako privátní značka anglické společnosti Suma, zabývající se distribucí širokého sortimentu ekologických výrobků již od roku 1977.  

V roce 2009 společenství vlastníků SUMA zahájila, v reakci na nespokojenost tehdy dostupných ekologických výrobků, výrobu své vlastní jedinečné řady ekologicky šetrných čistících produktů. A tak se zrodil ECOLEAF, účinné a příjemně vonící výrobky, netoxická a bezpečná drogerie. Hned v roce "zrození" získalo prvních šest Ecoleaf výrobků (Gel na nádobí, Prací gel, Aviváž, Univerzální čistič povrchů, Čistič na toalety a Tekuté mýdlo na ruce) ocenění z řad spotřebitelů na anglickém trhu. Vítězství Natural Lifestyle awards v kategorii Řada ekoproduktů v péči o domácnost. V roce 2010 se řada Ecoleaf rozrostla o Prací prášek, Odstraňovač skvrn a Gel na nádobí v koncentrátu. V neposlední řadě uzavírají ecoleaf sortiment recyklované kuchyňské utěrky, které jsou  baleny v plně kompostovatelném obalu.

Některé výrobky jsou k dostání také ve větších baleních, což je nejen ekologické, ale také finančně výhodné pro konečného spotřebitele.

Sortiment ekoproduktů ECOLEAF se vyrábí  z rostlinných výtažků, bez škodlivých látek a bez použití látek živočišného původu. Produkty neobsahují petrochemikálie (látky na ropné bázi), žíraviny, fosfáty ani další (v konvenční drogerii vyskytující se) chemické složky, které mohou být nebezpečné jak pro uživatele, tak pro životní prostředí.

Všechny rostlinné výtažky použité k výrobě ECOLEAF drogerie pochází z obnovitelných zdrojů. Ecoleaf produkty jsou baleny v recyklovatelných obalech a jsou plně biologicky odbouratelné.

Celý sortiment se vyrábí se v Anglii. Certifikováno Vegan. Netestováno na zvířatech.

Ecoleaf.. pro čistší svědomí, pro zelenější svět

  

Ecoleaf-predstaveni_html_m74a0c1fcEcoleaf-predstaveni_html_7403e99c

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.